top of page
  • Seyfi Sağlam Facebook
  • Seyfi Sağlam Twitter
  • Seyfi Sağlam Instagram
Galeri
Seyfi Sağlam Blog
Kampanyalar
İletişim

Hakkımızda

Misyonumuz & Vizyonumuz

Seyfi Sağlam kuaför sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek yüksek standart ve teknoloji ürün ve hizmet kalitesini müşterisine sunmayı vaad eder.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini kendisine ilke edinmiştir.

Seyfi Sağlam kuaför personeli kurum karakteri ve prensiplerini kurumu temsil ettiği sürece hayata geçirmekle sorumludur.

Seyfi Sağlam kuaförün 1. önceliği müşteri memnuniyetidir.

Önümüzdeki yıllarda sanatsal çalışmaların yanı sıra; markalaşmak, stratejik büyüme ve alt yapıya dayalı birçok yeni projeyi hayata geçirmeyi hedeflemekle beraber 2 salonda hizmet veren Seyfi Sağlam, genç ve dinamik ekip yapısıyla saç modasına yön verecek pozisyona gelmeyi, sektörün gelişmesi için çalışmayı ve Türkiye’nin önde gelen şehirlerinde şubeleşmeyi kendine hedef edinmiştir.

Standartlarımız

Hijyen –

 

Seyfi Sağlam kuaför insan sağlığına maksimum özen gösterir. – Hızla gelişmekte olan güzellik merkezleri, kuaför, solarium, spa , spor salonları, sağlık merkezleri v.b. gibi sektörlerin en büyük tehdidi, gözle görülmeyen bakteri, virüs ve mantarlardır. Bu hastalık yapan mikro organizmalar, kan , tükürük, ter, ve her türlü ten teması ile bulaşabilir.

 

Bu sebepten dolayı etkin hijyen koşullarının sağlanması dezanfeksiyonun doğru uygulanması şarttır.

 

Doğru dezanfeksiyonun bilincinde olan Seyfi Sağlam kullanılan tüm ekipmanlarının aynı rutinde, kullanımdan hemen sonra steril hale getirmektedir. HBV (hepatit B), HİV (Aids) , TBC (Tüberküloz) her türlü bakteri mantar virüs v.b. tehlikeli ve ölümcül mikro organizmalar bakım ekipmanlarının dezenfekte olmadığı hallerde bulaşıcıdır.

 

Bulaşan bu mikro organizmalar sizi olumsuz etkilediği gibi, sizin taşıyıcılığınız sayesinde evlerinize sevdiklerinize bulaşabilir. Seyfi Sağlam’ın kullandığı dezenfeksiyon ürünleri, bu tip hastalıklara sebep olabilecek mikro organizmaları anında ve kesin olarak yok eder.

Personelimiz

Seyfi Sağlam personeli, konusunda uzmanlaşmış yurt dışı ve yurt içinde düzenlenen pratik ve teorik eğitimlere katılan ve katılmaya devam eden genel kültürü ve insan ilişkileri gelişmiş mesleğine değer veren sürekli kendini geliştiren bir karaktere sahiptir.

bottom of page